طراحی سایت کارخانه

جستجو

امروزه با گسترش اینترنت در سراسر دنیا کسب و کار های زیادی به این زمینه روی آورده اند. کارخانه ها نیز برای بیشتر شناخته شدن و حضور قوی نیازمند فعالیت در این بستر می باشند.

طراحی سایت کارخانه به رشد و موفقیت کسب و کارتان کمک می کند و در دیده شدن شما از اهمیت به سزایی برخوردار است و شما نیز شاهد رونق کسب و کار خود خواهید بود در واقع با وجود یک سایت بیشتر شناخته می شوید و مشتریان زیادی می توانید جذب کنید.

با طراحی سایت برای کارخانه شما می توانید کسب و کارتان را به تمامی افراد دنیا در اینترنت معرفی کنید و همچنین مشتریان خارجی برای همکاری با خود پیدا کنید که از بابت سود زیاد، خیلی می تواند موثر باشد و در گسترش فروش شما حائز اهمیت است.

با ایجاد یک سایت برای کارخانه می توانید به مرور محصولات خود را در آنجا ارائه دهید و با رقبا رقابت کنید و برند سازی شکل دهید، برند سازی منجر می شود نام شما و محصولات شما در ذهن مصرف کننده و مخاطب جای بگیرد و تولیدات شما را نسبت به تولیدات سایر رقبا ترجیح دهند
همچنین با طراحی سایت کارخانه می توانید همه محصولات خود را بدون هیچ محدودیت مکانی در معرض دید مخاطبان خود قرار دهید و با افزودن امکانات متعدد در سایت می توانید به کاربران کمک کنید تا بدون معطلی بر موارد خواسته خود رجوع کنند.

با وجود سایت کارخانه ای کاربران می توانند در هر ساعت از شبانه روز به اطلاعات مدنظر خود در سایت شما دسترسی داشته باشند و هر مشخصاتی را اعم از آدرس شعب های فروش، کاتالوگ محصولات، هزینه ها به دست آورند.

شرکت سئووب 7، به‌عنوان یک مجموعه حرفه‌ای در طراحی وب ‌سایت، آماده ارائه خدمات طراحی سایت کارخانه می باشد. این تیم باتجربه و دانش فنی خود، به شما کمک خواهد کرد تا سایتی اختصاصی برای معرفی کسب ‌و کار کارخانه ای خود ایجاد کنید.

خدمات شرکت Seoweb 7 شامل طراحی حرفه‌ای و استفاده از فناوری‌های نوین است که به کیفیت و عملکرد بهتر سایت و تجربه کاربری بهتری برای بازدیدکنندگان منجر می‌شود.

خلاصه ای از مقاله زیر را می توانید در فایل صوتی زیر گوش دهید.

هدف از طراحی سایت کارخانه

هدف از طراحی سایت کارخانه

هدف اصلی از طراحی سایت کارخانه را می توان برند سازی آن دانست، این بدان معناست که شما به نحوی محصولات و افتخاراتتان را به نمایش بگذارید که نام شما در ذهن تمامی کاربران اعم از مخاطبان فعال و غیرفعال حک شود.

می توان اینگونه نیز در نظر گرفت یک سایت، برای کارخانه که از ظاهر شیک و مدرنی برخوردار است و تبلیغات زیادی هم انجام داده ذهنیتی را در کاربر به وجود خواهد آورد که او تولیدات شما را نسبت به تولیدات سایر رقبا ترجیح دهد. در واقع وجود وب سایت و فعالیت در آن  منجر می شود تا اعتماد کاربران را جذب کنید.

” سایت شما اغلب اولین برداشتی خواهد بود که مخاطبان از شما خواهند داشت و این نیز زمینه همکاری آن ها را فراهم خواهد کرد “

هدف دیگر برای طراحی سایت کارخانه را می توان یافتن مشتریانی از نقاط مختلف جهان دانست. با جذب مشتریان خارجی علاوه بر کسب اعتبار جهانی می توانید از این طریق به درآمد دلاری برسید.

یک وب سایت می تواند اطلاعات زیادی را در بر گیرد در واقع شما می توانید تمامی محصولات خود را با توضیحات کامل در سایت کارخانه ای بارگزاری کنید.

یکی دیگر از اهداف طراحی سایت کارخانه معرفی واحد های فروش، کاتالوگ محصولات و ارتباط با مشتریان و دریافت نظرات و تجربیات آنها با محصولات است.

یک سایت برای کارخانه به افزایش فروش و بازاریابی محصولات کمک می کند. شما می توانید از دریافت مشاوره های رایگان و تخصصی برای طراحی سایت کارخانه بهره مند شوید. بنابراین می توانید از طریق تماس و ایمیل با گروه پشتیبانی تیم سئو وب7 در تماس باشید و از خدمات ما مطلع شوید.

امکانات برای طراحی سایت کارخانه ها

امکانات در طراحی سایت کارخانه

امکانات رایج زیادی بر اساس نیاز های کارخانه می تواند وجود داشته باشد. هدف از وجود امکانات در طراحی سایت کارخانه بهبود تجربه کاربری و ارتباط آسان مشتریان می باشد. این امکانات به شما کارخانه داران در کارآمد و جذاب بودن سایتتان کمک می کند.

در زیر به برخی از امکاناتی که در طراحی سایت کارخانه استفاده می شوند پرداخته شده:

- اخبار :

یکی از ویژگی های مهم که در هر موقعی از زمان مورد استقبال مشتریان قرار می گیرد، بخش اخبار در سایت کارخانه ای است.در این بخش خبر هایی مبنی بر ایجاد محصولات جدید، احداث شعبه های مختلف یا همکاری با برند های بزرگ، کسب افتخارات و اتفاقات حول کارخانه به اشتراک گذاشته می شود. همچنین یک خبر می تواند شامل عکس یا فیلم باشد.

- محصولات :

از مهم ترین بخش سایت های کارخانه ای را می توان بخش محصولات آن دانست. در این بخش مواردی نظیر عکس و فیلم ازمحصولات، توضیحات و قیمت آن ها قرار می گیرد، همچنین در این بخش می توان محصولات را دسته بندی کرد تا کاربران به راحتی بتوانند به محصولات مدنظر خود دسترسی پیدا کنند.

- خدمات :

بخش خدمات هم همچون محصولات در طراحی سایت کارخانه اهمیت دارد. کاربران معمولا علاقه مند هستند تا بدانند شما در سایت خود چه خدماتی را ارائه می دهید. شما صاحب کارخانه می توانید در این بخش خدماتی را نظیر خدمات پس از فروش و خدمات مرتبط با محصولات کارخانه را فراهم بیاورید.

- گالری :

از جذاب ترین امکانات در طراحی سایت کارخانه را می توان بخش گالری آن دانست. مشتریان از این قسمت می توانند ویدیو، عکس های رویداد و اتفاقات کارخانه را مشاهده کنند. محتوا های موجود در این بخش می توانند با عناوین محصولات جدید، افتتاحیه، احداث و معرفی خدمات ایجاد شود.

- ارزیابی و شکایات :

در این بخش افرادی که از محصولات کارخانه شما خریداری کرده اند می توانند با پر کردن فرم ارزیابی به نحوه عملکرد محصولات و سرویس دهی شعبات نظر بدهند و همچنین با نوشتن شکایات، دلیل اعتراض و مشکلات خود را به شما ابلاغ کنند.

- درخواست نمایندگی :

ممکن است برخی از افراد برای درخواست نمایندگی اقدام کنند در طراحی سایت کارخانه امکانی را با عنوان درخواست نمایندگی می توان اضافه کرد که حاوی یک فرم می باشد. این فرم می تواند حاوی اطلاعاتی نظیر مشخصات فردی، آدرس فروشگاه، متراژ فروشگاه و موارد مورد نیاز برای اخذ نمایندگی باشد.

ویژگی های برای طراحی سایت کارخانه با سئووب 7

ویژگی های طراحی سایت کارخانه با seoweb7

برای اینکه سایت کارخانه از بازدید و تعامل زیادی برخوردار باشد، باید به ویژگی های آن توجه ویژه ای داشت. در زیر به چند ویژگی مهم و حیاتی در طراحی سایت کارخانه اشاره شده است :

1. سرعت بارگذاری فایل :

در هنگام طراحی یک سایت باید توجه ویژه ای به سرعت باشد. هر چه زمان بارگذاری برای یک سایت سریعتر باشد، آنگاه بازدیدکنندگان یا مشتریان از سایت راضی خواهد بود به عبارت دیگر وقتی به سرعت در صفحه وب اهمیت داده شود و در بهینه سازی آن تلاش شود، می توان انتظار هایی برای بهبود تجربه کاربری و نرخ تبدیل داشت .

شاید به نظر برسد با چند میلی ثانیه تاخیر در بارگذاری سایت مشکلی پیش نیاید، ولی در این مدت از انتظار ممکن است مخاطبان بیشتری به دلیل تاخیر سایت شما را ببندند.

2. طراحی مدرن :

امروزه پیش از هر زمانی مردم در فضای مجازی وقت می گذرانند، بنابراین موضوع طراحی سایت مدرن و جذاب برای یک سایت بیش از پیش اهمیت پیدا می کند. منظور از طراحی مدرن در واقع استفاده درست از المان های گرافیکی، تم رنگی مناسب، انیمیشن و فونت های به روز می باشد.

همچنین رعایت این موارد منجر به لذت بخشی در مخاطبان و سهولت در برقراری ارتباط می شود.

3. واکنشگرایی (ریسپانسیو) :

در دنیای مجازی تمامی کاربران از یک سخت افزار واحد استفاده نمی کنند، منظور افراد یا با تلفن همراه و یا با رایانه خود از سایت کارخانه ای بازدید می کنند. لذا اندازه صفحه نمایش آنها نیز یکسان نخواهد بود و صفحه وب از بابت ظاهر و معماری از تعادل خارج خواهد شد.

بنابراین برای حفظ ساختار اشکال و اجزا در وب سایت باید در طراحی آن عمل ریسپانسیو صورت گیرد، به طوری که در تمامی اندازه ها سایت با نظم و ترتیب و بدون برهم ریختگی آپلود شود. این قاعده هم از بابت بهبود تجربه کاربری مستثنا نیست.

4. امنیت بالا :

امروزه با گسترش حضور مردم در فضای مجازی، تقریبا تمام امورات خود را به صورت اینترنتی دنبال می کنند. همچنین کاربران در این بستر برای انجام کار های خود مجبور به وارد کردن اطلاعات شخصی ضمن احراز هویت می باشند.

مسئله امنیت برای سایت کارخانه ای در سمت کاربر زیاد کاربردی نیست چون عملا کاربران مستقیم از سایت کارخانه ای خریدی را انجام نمی دهند.

برای مقابله با حمله سارقان اینترنتی باید اقداماتی را ضمن برقراری امنیت در طراحی سایت کارخانه انجام دهیم. زیرا افراد با نفوذ به سرور سایت می توانند از هویت و اعتبار سایت شما سو استفاده کنند.

5. سئو :

با گسترش کسب و کار در فضای اینترنتی و به وجود آمدن صفحات وب متعدد، خیلی از سایت های نوپا با جستجو در نتایج ابتدایی رویت نمی شوند. برای حل این مسئله نیازمند سئو و بهینه سازی می باشد. سئو باعث افزایش بازدید در وب سایت و صعود آن به رتبه بالاتر می شود.

سئو امروزه از اهمیت بالایی در طراحی سایت کارخانه برخوردار می باشد و توسط سئوی استاندارد می توان تمامی عیب ها و نیز خطاهای سایت کارخانه را شناسایی کرده و بهبود بخشید.

6. اطلاعات تماس :

راه های ارتباطی زیادی امروزه به وجود آمدند و هر کدام در جای خود مناسب می باشند. افرادی که قصد همکاری با کارخانه را دارند، قطعا نیاز پیدا می کنند تا برای کسب اطلاعات دقیق تر و بیش تر از یک پل ارتباطی با افراد مسئول در کارخانه در تماس باشند.

مواردی که در اطلاعات تماس قرار می گیرند نظیر شماره تماس، ایمیل، فاکس و نشانی پشتیبانی در پیام رسان های مختلف می باشد.

نکات مهم در طراحی سایت کارخانه

نکات مهم در طراحی سایت کارخانه

برای طراحی سایت کارخانه ای حرفه ای شما مستلزم رعایت برخی نکات می باشید در زیر به تعدادی از نکات مهم و اصولی پرداخته شده که عبارتند از :

- بروزرسانی سایت :

وجود اطلاعات تکراری و قدیمی، کاربر را از ماندن در صفحه وب دلسرد می کند. همچنین در سایت کارخانه این مسئله را به یاد داشته باشید که بروزرسانی در خبر ها و رونمایی از محصولات جدید برای مخاطبانتان جذاب خواهد بود و آن ها برای کنکاش در سایت شما تشویق خواهند شد.

- انتخاب دامنه مناسب :

برای اینکه کاربرانتان به آسانی شما را در مرورگر بیابند انتخاب دامنه کوتاه و مناسب در طراحی سایت کارخانه بسیار حائز اهمیت است. انتخاب دامنه باید منطبق با نام کارخانه و یا توصیف تجارت شما باشد. همچنین باید در انتخاب پسوند دامنه مناسب نیز دقت داشته باشید.

همچنین دقت کنید که نام دامنه دارای تلفظ راحت و تایپ آسان باشد و نیز از قاعده انحصاری بودن هم برخوردار باشد.

- استفاده از محتوای صحیح و واقعی :

منظور از مطالب و عکس هایی در سایت استفاده کنید که مرتبط با کارخانه و محصولاتتان باشد، یعنی محتوایی که در سایت قرار می گیرد واقعی بوده و از متن و تصاویر غیر واقعی و غیر مرتبط نباشد.

بنابراین حائز اهمیت است که محتوا کپی از دیگر سایت ها نبوده و انحصاری مختص کارخانه شما باشد. زیرا این کار عواقب حقوقی را در پی خواهد داشت و همچنین امتیاز منفی برای سایت شما نزد گوگل خواهد داشت.

- سیستم جستجو :

برای اینکه کاربران سریع و دقیق به محصولات موردنظر شان دسترسی داشته باشند، باید امکان جستجو را در سایت کارخانه ای خود قرار دهید.

- سیستم مدیریت محتوا :

از یک سیستم مدیریت محتوای قدرتمند و ساده برای مدیریت و بروزرسانی سایت مانند وردپرس استفاده کنید. در ادامه شما را با امکانات و قابلیت های سیستم مدیریت محتوای وردپرس آشنا خواهیم کرد.

طراحی سایت کارخانه با وردپرس(wordpress)

طراحی سایت کارخانه با وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا ( Content Management System )، متن باز  ( Open Source ) و  یک پلتفرم رایگان جهانی است. به دلیل آسانی کار با آن و نبود کد نویسی تعداد زیادی از سایت های دنیا با این پلتفرم محبوب ایجاد شدند.

در وردپرس به لطف وجود افزونه ها کار با آن جذاب تر و آسان تر شده. هر افزونه در وردپرس وظایفی را بر عهده دارند اگر افراد متخصص مفاهیم اولیه را در طراحی سایت بهتر درک کنند، در کار با افزونه ها قطعا مشکلی نخواهند داشت.

امنیت وردپرس نسبت به یک سایت برنامه نویسی شده بیشتر می باشد زیرا به دلیل اینکه امروزه افراد زیادی با این پلتفرم مشغول طراحی سایت هستند و این مسئله باعث می شود تا حفره های نفوذ شناسایی شده و بهبود شوند.

پنل مدیریتی در وردپرس بسیار حرفه ای و ساده است و صاحبان سایت به راحتی می توانند توسط آن تغییرات و بروزرسانی های سایت کارخانه را اعمال کنند. این پنل از قسمت های مختلفی تشکیل شده و همچنین از زبان فارسی هم به خوبی پشتیبانی می کند.

برای دانلود وردپرس همچنین می توانید به سایت رسمی وردپرس مراجعه کنید و بعد از دانلود، آن را در هاست خود قرار دهید. وردپرس نصب آسانی دارد و به راحتی با چند کلیک روی هاستتان پیاده و فعالسازی می شود.

چرا طراحی سایت کارخانه با سئووب 7 ؟

چرا طراحی سایت با سئووب 7

شرکت سئووب 7 با تیمی حرفه ای و با تجربه در زمینه طراحی سایت کارخانه، به شما کمک می کند تا وب سایت کارخانه ای انحصاری برای خود ایجاد کنید.

ما می دانیم که طراحی یک وب سایت کارخانه ای حرفه ای از اهمیت بسیاری برخوردار است و با تسلط به آخرین تکنولوژی ها و روش های طراحی سایت کارخانه، به شما کمک می کند تا با طرح هایی جذاب، رابط کاربری ساده و کارآمد، مدیریت محتوای قدرتمند، کارخانه خود را به بهترین شکل در بستر اینترنت معرفی کنید.همچنین می توانید نمونه کار های مارا مشاهده نمایید.

از طریق طراحی سایت کارخانه ای توسط تیم سئووب 7، شما می توانید به مزایای بیشماری از جمله جذب مخاطبان جدید و رشد کارخانه تان در فضای وب دست یابید.

سئووب 7 با توجه به نیاز ها و هدفهای شما، بهترین راهکار ها را ارائه می دهد و با بهره گیری از دانش و تجربه خود در زمینه طراحی سایت کارخانه، شما را به سوی موفقیت در بازار رقابتی کسب و کار های اینترنتی همراهی می کند.

نتیجه گیری

نتیجه گیری در طراحی سایت کارخانه

امروزه وجود سایت اختصاصی یکی از نیاز های ضروری برای هر کسب و کاری اعم از شرکت، کارخانه و فروشگاه می باشد. با طراحی سایت کارخانه حضور شما در بازار های بزرگ اینترنتی پررنگ شده و جایگاه شما در این فضا تثبیت خواهد شد.

همچنین با وجود یک سایت مدرن و حرفه ای شما می توانید با رقبای خود در داخل و خارج از کشور رقابت کنید، مشتریان زیادی جذب کنید و در نتیجه کسب درآمد بیشتری داشته باشید.

با برند سازی سایت کارخانه خود می توانید اعتبارتان را به کاربران نشان دهید، تا بتوانید با آن ها به راحتی ارتباط برقرار کرده و زمینه همکاری را فراهم نمایید.

برای اینکه بخواهید یک سایت کامل به وجود بیاورید خواندن این مقاله به شما کمک می کند تا درک بهتری از طراحی سایت کارخانه داشته باشید.

در این مقاله همچنین به ویژگی ها، امکانات و نکات مهم در طراحی سایت کارخانه اشاره شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *