سفارش سئو سایت

جستجو

سئو به معنی بهینه سازی وبسایت برای موتور های جست و جو ( گوگل ) می‌باشد. بهینه سازی سایت باعث افزایش رتبه سایت در گوگل و افزایش ورودی و بازدید سایت می‌شود. قوانین و استاندارد های گوگل مدام در حال تغییر است پس سایتی می‌تواند رتبه بالاتری را کسب کند که به این استاندارد ها همواره نزدیک تر باشد و این تنها زمانی اتفاق می‌افتد که از یک طراحی سایت حرفه ای و سئو بهینه برای سایت خود استفاده کنید.

در حال حاضر که تمام کسب و کار ها به طراحی سایت و فعالیت در بستر گوگل روی آورده اند، افزایش رتبه سایت و افزایش ترافیک سایت بسیار ضروری است و اهمیت ویژه ای دارد.

اگر شما می‌خواهید سایت خود را به اولین رتبه گوگل ارتقا دهید و فروش و اعتبار خودتان را به حداکثر برسانید، با سفارش سئو سایت می‌توانید به راحتی به هدف خود دست یابید. اما باید به این نکته توجه کنید که انجام سئو سایت نیازمند دانش و تخصص حرفه ای است که با توجه به اصول و نحوه عملکرد موتور های جست و جو ، سئو سایت شما انجام شود.

ما در این مقاله سعی کردیم تمام جزئیات سفارش سئو سایت را برای شما توضیح دهیم و تخصصی ترین شرکتی که می‌توانید با آن با خیال راحت و هزینه مناسب سئو سایت خود را سفارش دهید، معرفی کنیم.

خلاصه ای از این مقاله را می توانید در فایل صوتی زیر گوش دهید

فهرست مطالب سفارش سئو سایت

اهمیت سئو سایت

اهمیت سئو سایت

تمامی صاحبان کسب و کارهای آنلاین مانند فروشگاه ها و شرکت ها تمایل دارند تا کسب و کار خودشان را با طراحی سایت و سئو حرفه ای ارتقا دهند. عملکرد اصلی سئو سایت ارتقای سایت به بالاترین رتبه در گوگل و افزایش بازدیدکنندگان به صورت کاملا ارگانیک و بدون صرف هرگونه هزینه برای تبلیغات است.

از دیگر اهمیت سئو سایت، سرعت بارگذاری بالای سایت است که توسط یک متخصص سئو انجام می‌شود. منظور از سرعت بارگذاری بالای سایت این است که  فاصله کلیک مخاطب بر روی لینک و باز شدن سایت کمتر باشد. این کار باعث افزایش ترافیک سایت شما می‌شود زیرا اکثر افراد تمایل به بازدید از سایت های با سرعت بالا دارند و اگر سرعت بارگذاری سایت پایین باشد، افراد از بازدید آن سایت صرف نظر کرده و به سراغ بازدید از سایت های با سرعت بالا میروند. بنابراین سئو سایت می‌تواند با افزایش سرعت بارگذاری، بازدهی سایت شما را افزایش دهد.

شما به عنوان یک مدیر کسب و کار باید بدانید که سئو سایت یک امر مستمر و دائمی است و نیازمند به کارگیری استراتژی ها و برنامه ریزی های خاص است که توسط افراد متخصص انجام می‌شود. 

شرکت سئووب7 با تیم متخصص و حرفه ای خود در زمینه طراحی سایت و سئو علاوه بر ارائه خدمات سئو سایت، خدماتی نظیر طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی را نیز به مخاطبان و مشتریان با مناسب ترین قیمت ارائه می‌کند.

بنابراین می‌توانید با خیال راحت سفارش سئو سایت خود را به تیم متخصص ما بسپارید. بدین منظور می‌توانید از مشاوره های رایگان و تخصصی ما بهره بگیرید و کسب و کارتان را به اصولی ترین و حرفه ای ترین شکل ممکن ارتقا دهید.

انجام سئو سایت

انجام سئو سایت

برای اینکه سئو سایت شما انجام شود ابتدا متخصصین سئو، سایت شما را از جنبه های مختلف بررسی و سپس اقدام به سئو سایت شما می‌کنند . برخی از مهمترین جنبه ها عبارتند از: 

1. محتوای سایت: محتوا فاکتور اصلی در سئو سایت است زیرا کاربران بیشترین تعامل را با آن دارند. اگر محتوای سایت شما جذاب، مفید و جدید باشد گوگل سریعا سایت شما را در برترین نتایج خود نشان می‌دهد. محتوای سایت شما به هیچ عنوان نباید کپی باشد زیرا طبق الگوریتمی که گوگل دارد، محتوای کپی فورا توسط گوگل شناسایی می‌شود و اعتبار سئو سایت شما به شدت پایین می‌آید. بنابراین باید در انتخاب و نوشتن محتوای سایت خود دقت کنید تا رتبه سایت شما همواره در بالاترین حد خود باقی بماند.

همچنین سایت شما از نظر ساختار محتوایی هم بررسی می‌شود به این صورت که آیا عناصر مختلف به درستی در جای خود قرار دارند یا خیر. برای مثال استفاده از هدینگ های مناسب ( H3,H2.H1 و …) در افزایش سئو سایت شما تاثیر چشم گیری دارد.

2. سرعت بارگذاری سایت: فاکتور مهم دیگر در سئو سایت سرعت مناسب بارگذاری سایت است. زیرا گوگل آن را عامل اصلی تجربه کاربری خوب دانسته است. از آنجایی که کاربران میخواهند در کمترین زمان به پاسخ خود برسند بنابراین سرعت بارگذاری صفحات، تصاویر و بقیه المان های سایت باید در بیشترین حالت خود باشد. این کار باعث می‌شود کاربران و مخاطبان زیادی سایت شما را بازدید کنند در نتیجه به دلیل افزایش ترافیک سایت ، سئو سایت شما افزایش میابد و سایت شما سریع تر در رتبه های بالای گوگل قرار می‌گیرد.

3. امنیت سایت: امنیت یک سایت در روند سئو از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا ممکن است سایت شما به هر دلیلی هک شود و توسط آن بد افزار هایی روی سایت شما نصب شود. این بد افزار ها می‌توانند کد های موجود روی سایت شما را تغییر دهند و یا صفحات خالی به صفحه اصلی سایت شما اضافه کنند که تمام این ها می‌توانند سئو و عملکرد سایت شما را کاهش دهند. بنابراین برای این که سئو سایت شما به خوبی انجام شود امنیت سایت شما باید همواره برقرار باشد. 

4. آپتایم هاست: آپتایم (uptime) هاست همان مدت زمانی است که سایت در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. دلایل گوناگونی وجود دارد که باعث از دسترس خارج شدن سایت می‌شود مانند قطعی برق، بالا رفتن دمای سرور ها به دلیل نامرغوب بودن دستگاه، خطا هایی که توسط افراد ایجاد می‌شود و… . هرگاه که این عوامل به کرات تکرار شوند تاثیر بسیار منفی روی سئو سایت دارد و ربات های گوگل سایت شما را نا کارآمد تلقی می‌کند.

5. تحقیق کلمات کلیدی: کلمات کلیدی آن دسته از عباراتی هستند که کاربران در موتور های جست و جو برای بدست آوردن اطلاعات و مطالب مرتبط استفاده می‌کنند. شناسایی و تحلیل این کلمات کلیدی در سئو سایت تاثیر بسیار زیادی دارد و باعث می‌شود سایت شما سریع تر و بهتر در  موتور های جست و جو دیده شود و سایت شما به عنوان یک محتوای جذاب به کاربران نمایش داده شود که در نتیجه ترافیک سایت شما افزایش میابد.

اگر شما در سایت خود از محتوا و کلمات کلیدی نامرتبط استفاده کنید به طوری که کاربران آن ها را جست و جو نکنند از طرف گوگل هیچ ترافیک و بازدهی نخواهید داشت بنابراین احتما ارتقای سایت شما به رتبه های برتر کاهش میابد. متخصصین سئو تمامی کلملت کلیدی مرتبط با سایت شما را بررسی و تحلیل می‌کنند که در نتیجه با بهبود تمامی این کلمات سئو سایت به خوبی انجام می‌شود که کسب رتبه های برتر گوگل را به همراه دارد.

6. بررسی لینک ها:  لینک سازی به معنای متصل کردن صفحات سایت به صفحات دیگر سایت ها است. که 2 نوع لینک سازی وجود دارد: لینک سازی داخلی و لینک سازی خارجی.

لینک سازی داخلی در واقع در داخل یک سایت انجام می‌شود به این صورت که صفحات سایت را به صفحات دیگر در داخل همان سایت متصل می‌کند. لینک سازی داخلی می‌تواند به صورت لینک سازی در متن ، در پاورقی و یا در منو باشد.

لینک سازی خارجی یعنی قرار دادن برخی لینک ها در برخی سایت های معتبر که از اعتبار دامنه بالایی برخوردار است که طی این فرآیند اعتبار سایت ها به سایت مورد نظر نیز اضافه می‌شود و در نتیجه باعث افزایش اعتبار آن می‌شود. بررسی لینک های یک سایت یک اقدام بسیار مهم و ضروری در سایت است زیرا گوگل با دنبال کردن این لینک ها محتوا و صفحات جدید را شناسایی و بررسی می‌کند. همچنین کاربران هم با استفاده از این لینک ها به راحتی به محتوای مد نظر خود دسترسی پیدا می‌کنند.

در نتیجه لینک سازی صحیح باعث افزایش بازدهی ، ترافیک و اعتبار سایت می‌شود و سئوی سایت بهبود پیدا می‌کند و در نهایت صفحات سایت به راحتی و به سرعت توسط ربات های گوگل ایندکس می‌شوند.

خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت شامل 3 مرحله کلی است: سئو on page ، سئو off page و سئو تکنیکال. انجام این خدمات نیازمند دانش فنی و تخصصی بالایی است که تیم حرفه ای Seoweb7 می‌تواند تمامی این خدمات را به صورت کاملا تخصصی و کارآمد به شما ارائه دهد. بدین منظور شما می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

سئو on page: به آن دسته از فعالیت هایی که داخل سایت انجام می‌شود سئو on page میگویند که یکی از مهمترین فاکتور های سئو و بهینه سازی سایت می‌باشد. اقداماتی مانند بهینه سازی محتوا بر اساس کلمات کلیدی، استفاده از عنوان ها و تگ های مناسب که حاوی کلمات کلیدی باشد، بهینه کردن تصاویر و ویدئو ها، تنظیم URL و متادیسکریپشن مناسب، لینک سازی داخلی در دسته سئو on page قرار می‌گیرند.

سئو off page: یکی دیگر از تاثیر گذارترین عوامل سئو ، سئو خارجی است و به آن دسته از اقداماتی که خارج از سایت انجام می‌شود سئو off page می‌گویند که برای بهتر دیده شدن سایت انجام می‌شود. اقداماتی مانند ریپورتاژ ، لینک سازی خارجی، ایجاد کمپین های تبلیغاتی در دسته سئو  off page قرار می‌گیرند.

سئو تکنیکال: یکی از اصلی ترین فاکتور ها در سئو سایت بهبود عوامل تکنیکی یا فنی سایت است. سئو تکنیکال به آن دسته از اقداماتی گفته می‌شود که تمرکز اصلی آن بر روی موارد فنی سایت مانند بهینه کردن کد نویسی ، افزایش سرعت بارگذاری سایت و ریسپانسیو کردن سایت  است که تاثیر مستقیم بر روی ارتقای سئو سایت دارد. 

سفارش سئو سایت وردپرس

سفارش سئو سایت وردپرس

سفارش سئو سایت وردپرس به معنای انجام اصول و خدمات سئو در سایت های ساخته شده با وردپرس می‌باشد. وردپرس یک CMS قدرتمند و رایگان است که به وسیله آن می‌توان یک سایت بدون کد نویسی را طراحی کرد. با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحان و مدیران سایت به راحتی می‌توانند محتوای سایت خود را مدیریت کنند و تمام ویژگی های لازم را به آسانی با نصب افزونه هایی به سایت خود اضافه کنند.

همچنین وردپرس این امکان را به طراحان سایت می‌دهد تا بدون کدنویسی قالب سایت را طراحی و اجرا کنند حتی سیستم محتوایی وردپرس امکان استفاده از قالب های آماده را هم به طراحان می‌دهد. برخی از سئوی مورد نیاز به صورت پیشفرض در سیستم محتوای وردپرس وجود دارد اما این به آن معنی نیست که با اکتفا به این اصول، سایت شما می‌تواند رتبه بالاتری را در صفحات گوگل بگیرد.

گرفتن رتبه بالا در سایت های وردپرس نیازمند مراحل، اصول و خدمات سئو به صورت کاملا حرفه ای است. از آنجایی که وردپرس یک سیستم محتوایی سئو پذیر است و به راحتی می‌توان  تمامی خدمات سئو را در آن پیاده سازی کرد ، اکثر طراحان سایتی که با کد نویسی کار می‌کنند فقط قسمت وبلاگ سایت را با وردپرس طراحی می‌کنند تا به آسانی بتوانند محتوا و تصاویر وبلاگشان را بهینه سازی و سئو کنند.

اما شرکت سئووب7 انواع سایت های فروشگاهی و شرکتی را با استفاده از وردپرس طراحی و سئو می‌کند تا علاوه بر سهولت استفاده مدیران و کاربران، گرفتن رتبه های بالاتر در گوگل آسان تر شود. بنابراین سفارش سئو سایت وردپرس خود را می‌توانید به تیم متخصص سئووب7 بسپارید و از ارتقای کسب و کار خود اطمینان حاصل کنید. 

قیمت سئو سایت

قیمت سئو سایت

قیمت سفارش سئو سایت به عوامل مختلفی مانند پیچیدگی و حجم سایت ، اهداف سئو شامل افزایش ورودی یا فروش و یا برندینگ ، سختی کلمات کلیدی بر اساس فعالیت رقبا بر روی آن کلمه کلیدی و … بستگی دارد. اما در حالت کلی تعرفه قطعی برای سفارش سئو سایت وجود ندارد و جدول زیر نشان دهنده شروع قیمت سفارش سئو سایت  است و با انواع دیگر پارامتر ها قابل تغییر است.

امکاناتپایهپیشرفته
افزایش سرعت سایت⭐⭐⭐⭐⭐
اسکیما✔️
بهینه سازی خزش✔️
مشاوره فروش✔️
مانیتورینگ رقبا✔️
تدوین استراتژی محتوا✔️
تدوین استراتژی لینک✔️
نحقیق کلمات کلیدی✔️✔️
آنالیز سئو تکنیکال✔️✔️
آنالیز سئو on page✔️✔️
آنالیز سئو off page✔️✔️
ایجاد site map✔️✔️
تنظیم فایل robot.txt✔️✔️
ریسپانسیو کردن وبسایت✔️✔️
بهبود رتبه کلمات کلیدی✔️✔️
گزارشات ماهانه✔️✔️
مشاوره سئو✔️✔️
بهینه سازی فایل های css✔️✔️
بهینه سازی عکس ها✔️✔️
کاهش حجم کلی سایت✔️✔️
کاهش درخواست های سمت سرور✔️✔️
راه اندازی search console✔️✔️
لینک سازی داخلی✔️✔️
لینک سازی خارجی✔️✔️
تصحیح url ها✔️✔️
تولید محتوای ریپورتاژ✔️✔️
ایجاد کمپین ریپورتاژ آگهی✔️✔️
محتوای سئو شده(ماهانه)58

شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات دقیق در مورد هزینه های سفارش سئو سایت فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
سئووب7 - seoweb7

سفارش سئو سایت با سئووب7

سفارش سئو سایت با سئووب7

شرکت سئووب7 دارای 4 سال سابقه حرفه ای در زمینه طراحی سایت و سئو است که تلاش کرده تا خدمات سئو سایت را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به شما مشتریان ارائه دهد. 

با توجه به تمامی نکات ذکر شده در مقاله بالا ، انجام خدمات سئو نیازمند تخصص و تجربه بالایی است، بنابراین می‌توانید سفارش سئو سایت خود را به متخصصین سئو در گروه سئووب7 بسپارید و از رقیبان خود همواره پیشی بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *