خدمات سئووب7

تیم سون فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ آغاز کرد و در طی این چند سال از تجاربی که کسب کرده توانسته بازار هدف مشتریان را به خوبی شناسایی کند و بتواند با هزینه معقول و مشاوره ای حرفه ای کسب و کار شما را به ایده آل نزدیک کند تا شما در بازار بزرگ اینترنت درخشیده و مشتریان هدفتان به راحتی شما را پیدا کند.

سئووب7 - seoweb7

 ما برای شما وب سایت مورد نیازتان را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت طبق جدیدترین متدهای روز طراحی می کنیم تا شما کسب و کار خودتان را در بستر اینترنت داشته باشید و از بازار بزرگ غیر قابل چشم پوشی اینترنت عقب نمانید.

 اگر شما صاحب شرکت یا کسب و کاری هستید که  قرار نیست در وبسایت تان محصولی برای فروش داشته باشید و هدفتان از وبسایت شناساندن کسب و کارتان در بستر اینترنت است شما نیازمند یک وب سایت شرکتی هستید.

 اگر شما فروشگاه یا کسب و کاری دارید که محصولی برای فروش دارد حتماً نیازمند یک وب سایت فروشگاهی هستید که بتوانید در بستر اینترنت نیز از این بازار و فوق العاده قوی نیست بهره مند شوید تا فروش محصولاتتان را به حداکثر برسانید این موضوع را باید بدانید که داشتن وب سایت مختص خودتان یک الزام است نه یک انتخاب زیرا وب سایت به دارایی شما تبدیل خواهد شد.

سئو و بهینه سازی وب سایت

 ما برای شما وب سایت مورد نیازتان را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت طبق جدیدترین متدهای روز طراحی می کنیم تا شما کسب و کار خود را در بستر اینترنت داشته باشید و از بازار بزرگ غیر قابل چشم پوشی اینترنت غافل نشوید.

 سئو تنیکال یا همان بهینه‌سازی فنی وب سایت شامل رفع ایرادات فنی وبسایتتان و بهبود دهی کوتاه و ساختار آن است تا از نظر فنی هیچ مشکلی با موتورهای جستجو مخصوصاً گوگل نداشته باشد و کاملا برای آنها بهینه شده باشد.

سئو on page یا همان کارهای بهینه سازی روی وبسایت خودتان است. همان عملیاتی که مربوط به المان های سایت شما از جمله تولید محتوا افزایش سرعت صفحه تراکم کلمات کلیدی لینک سازی است  تا در گوگل و یا سایر موتورهای جستجو بهینه شده باشد تا به کاربرانش مطالب وبسایت شما و در نهایت وب سایت شما را پیشنهاد دهد

 یا همان سئو خارج از وب سایت شما. این کارها خارج از وبسایت شما انجام می گیرد تا رتبه شما در گوگل بهبود یابد برای مثال کارهایی مانند بک لینکسازی ریپورتاژ آگهی فعالیت در شبکه های مجازی تولید پست های مالتی مدیا و غیره است.

سئووب7 - seoweb7
سئووب7 - seoweb7

تولید محتوا

 ارزش هر وب سایت به محتوای تولید شده ی آن است  که بتواند با بهترین محتوا کاربران را به خود جذب کرده و آن‌ها را مشتاق کند که مقامات شما را بخوانند و پیگیر مقالات جدیدتان باشد و حس مرجع قابل اطمینان بودن را از مقالات شما بگیرند و به دیگران نیز پیشنهاد دهند.

 

 محتوای متنی اسکلت و سازه اصلی سایت شما هستند و باید خیلی روی آنها حساس بود تا سایت شما به بهترین حالت ممکن خود ساخته شود تا بتوان بقیه کارهایی که بر روی سایت انجام میدهیم تاثیرات خود را به خوبی نشان دهد و یکی از دلایل اصلی حساس بودن به محتوای سایت شما این است که مطلبی که می نویسید به روز و مرج باشد.

 امروزه قشر بیشتری از جامعه مخصوصاً نسل جدید جامعه دیگر حوصله خواندن متن های طولانی را ندارند و به همین دلیل به سمت محتواهای ویدیویی سوق پیدا می کنند از این رو باید شما محتواهای ویدیویی تولید کنید که علاوه بر مرکب بودن و به روز بودن کاربر را به خود جذب کرده و کاربر پیگیر ویدیو های جدید شما باشد.

مدیریت و پشتیبانی

 یکی دیگر از کارهایی که باید انجام دهید به روز نگه داشتن وب سایت تان است و باید هر روز آن را بررسی و پشتیبان گیری کنید که اگر برای وبسایتتان مشکلی پیشامد در اسرع وقت آن را برطرف کنید و یا اگر فروشگاه دارید به مشتریانتان پاسخگو بوده و سفارشات آنها را ثبت و ارسال کنید.

تیم همیشه پاسخگو و حرفه ایی سون همواره کنار شما و وبسایتتان خواهد بود که هیچ مشکلی نداشته باشید و همراه در دسترس باشید.

سئووب7 - seoweb7