وردپرس چه قابلیت هایی دارد؟

جستجو

1. ویرایش کامل سایت: ویرایش کامل سایت یک ویژگی جدید در وردپرس است که به شما امکان می دهد کل وب سایت خود
را با استفاده از ویرایشگر بلاک ویرایش کنید.با ویرایش کامل سایت، می‌توانید قالب‌ها و طرح‌بندی‌های سفارشی ایجاد کنید، سرصفحه‌ها و پاورقی‌های خود را طراحی کنید و موارد دیگر.

2. Block Patterns: Block Pattern ها مجموعه های از پیش طراحی شده ای از بلوک ها هستند که می توانید تنها با چند کلیک در محتوای خود وارد کنید. آنها به شما این امکان را می دهند که بدون نیاز به شروع از ابتدا طرح بندی های پیچیده را به سرعت ایجاد کنید.

3. صفحه ویجت: در وردپرس 5.8، صفحه ویجت یک تعمیر اساسی دریافت کرد. صفحه ویجت جدید شامل یک پیش‌نمایش زنده از ویجت‌های شما، امکان افزودن ویجت‌ها به هر قسمت از وب‌سایت شما و یک بلوک ویجت جدید است که می‌تواند در ویرایشگر بلوک استفاده شود.

4. بارگذاری تنبل: وردپرس 5.5 پشتیبانی بومی را برای بارگذاری تنبل تصاویر معرفی کرد که می تواند زمان بارگذاری صفحه را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد. بارگذاری تنبل بارگذاری تصاویر را تا زمانی که نیاز باشد به تعویق می اندازد، که می تواند زمان بارگذاری وب سایت شما را تا حد زیادی کاهش دهد.

5. به روز رسانی خودکار: وردپرس 5.6 به روز رسانی های خودکار را برای نسخه های اصلی معرفی کرد، به این معنی که وب سایت شما به طور خودکار به آخرین نسخه وردپرس به روز می شود که نسخه اصلی جدید در دسترس باشد. این کمک می کند تا وب سایت خود را ایمن و به روز با آخرین ویژگی ها نگه دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *